Minesotos „United“ FC

Minesotos „United“ FC, komanda iš JAV

2020 12 08 06:22

Valdantieji čempionai Sietlas pribloškė Minesotą, kad patektų į MLS finalą

Sietlo ekipos žaidėjas Gustavas Svenssonas pirmadienį per tris minutes į pertrauką nukreipė pergalingą įvartį ir pakėlė titulą ginantį „Sounders“ klubą 3: 2 per Minesotos „United“ ir pateko į ketvirtąjį MLS taurės finalą per penkis sezonus. daugiau » 2020 12 04 05:38

Molino du kartus pelno taškus, kai Minesota MLS atkrintamosiose varžybose pribloškia Kanzaso miestą

Kevinas Molino įmušė du įvarčius antrajame mače po sezono, kai „Minnesota United“ ketvirtadienį MLS atkrintamosiose varžybose 3: 0 palaužė nenugalėtą eilę Kanzaso miesto 3 ... daugiau » 2020 11 30 20:48

MLS perkelia Kanzaso miesto ir Minesotos atkrintamųjų varžybas į ketvirtadienį

„Major League Soccer“ pirmadienį perkėlė ketvirtfinalio atkrintamąsias „Kansas City City“ ir „Minnesota United“ varžybas nuo trečiadienio iki ketvirtadienio ir vėlesnį pusfinalį perkėlė į kitą pirmadienį .... daugiau » 20.10.20 01:13

MLS atideda Čikagą-Minesotą dėl įtariamo viruso atvejo

Trečiadienį „Minnesota United“ pagrindinės lygos futbolo varžybos su „Chicago Fire“ buvo atidedamos dėl įtariamo „Covid-19“ rezultato tarp Minesotos komandos delegacijos .... daugiau » 2020.10.11 02:59

MLS žaidimai atidėti po Kolumbo, Minesotos viruso atvejų

„Major League Soccer“ paskelbė du mačo atidėjimus šeštadienį po dviejų teigiamų „Covid-19“ testų, atliktų po Minesotos „United“ žaidėjus ir „Columbus Crew“ darbuotojus. daugiau » 2020.08.02 07:33

„Minnesota United FC“ skaidrių demonstravimas
MLS 6. Apvalus 2020 05 05 H Čikagos ugnis Čikagos ugnis 2: 2 (0: 1)
MLS 6. Apvalus 2020-11-08 H „FC Dallas“ „FC Dallas“ 3: 0 (1: 0)
MLS 1. Apvalus 2020-11-23 H Kolorado Rapidsas Kolorado Rapidsas 3: 0 (1: 0)
MLS Konferencijos pusfinalis 2020 12 12 Į Sportuojantis Kanzasas Sportuojantis Kanzasas 3: 0 (3: 0)
MLS Konferencijos finalas 2020-08-12 Į Sietlo „Sounders“ Sietlo „Sounders“ 2: 3 (1: 0)