CAF> CAF Čempionų lyga 2020/2021> B grupė | CAF Čempionų lyga 2020/2021> B grupė' border = '0' /> | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
19:00 val | CR Bélouizdad | - | Al Hilal Omdurman | -: - | ||
CAF> U20 Afrikos taurė 2021 Mauretanien> Trečioji vieta | U20 Afrikos taurė 2021 Mauretanien> Trečia vieta' border = '0' /> | |||||
20:00 val | Gambija | - | Tunisas | -: - | ||
Alžyras> 1/20202021 m | CA Bordj Bou Arreridj | - | MC Algeris | resch. | ||
CR Bélouizdad | - | JS Saoura | resch. | |||
14:00 val | WA Tlemcenas | - | NC Lean | -: - | ||
14:00 val | CS Konstantinas | - | NA Husseinas Dey | -: - | ||
14:00 val | JAV „Biskra“ | - | ES Setif | -: - | ||
14:00 val | RC Rélizane | - | USM Bel Abbes | -: - | ||
15:00 val | JS Kabylie | - | Olimpinė Medėja | -: - | ||
Argentina> Pirmasis divizionas 2021 m | ||||||
22:15 | Newello seni berniukai | - | Nepriklausomas | -: - | ||
Argentina> Pirmasis metropolitas B 2021 atidarymas | ||||||
23:00 val | Buenos Airių komunikacijos | - | „Deportivo Merlo“ | -: - | ||
Argentina> 2019 m. Argentinos supertaurė> Finalas | ||||||
01:10 | Lenktynių klubas | - | Upės plokštė | 0: 5 (0: 1) | ||
Argentina> 2021 m. Rezervo lyga | 2021 m. Rezervo lyga>' border = '0' /> | |||||
12:00 val | San Lorenzo II | - | Uraganas II | -: - | ||
12:00 val | Velezas Sarsfieldas II | - | „Boca Juniors II“ | -: - | ||
12:00 val | Sarmiento de Junín II | - | Kordobos II dirbtuvės | -: - | ||
12:00 val | Paraná II globa | - | Santa Fe II sąjunga | -: - | ||
12:00 val | Newello senieji berniukai II | - | Nepriklausomas II | -: - | ||
12:00 val | „La Plata II“ gimnastika | - | Gynyba ir teisingumas II | -: - | ||
12:00 val | Lenktynių klubas „Avellaneda II“ | - | Rosario centrinis II | -: - | ||
12:00 val | „Lanús II“ | - | „Atlético Tucumán II“ | -: - | ||
12:00 val | Godoy Cruz II | - | Platensė II | -: - | ||
12:00 val | Sarandí II arsenalas | - | Studentai II | -: - | ||
12:00 val | Kolumbas iš Santa Fe II | - | Aldosivi II | -: - | ||
12:00 val | Centrinė Kordobos SdE II | - | Banfildas II | -: - | ||
12:00 val | II upės plokštė | - | Argentinos „Junior“ II | -: - | ||
Armėnija> „Premier League 2020/2021“ | ||||||
Gandzasaras Kapanas | - | FC „Ararat“ | dnp | |||
10:00 val | „Pyunik FC“ | - | FC „Alashkert“ | -: - | ||
Australija> A lyga 2020/2021 | A lygos 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
08:35 | „Adelaide United“ | - | „Newcastle United Jets“ | -: - | ||
Australija> NPL Victoria 2021 | NPL Victoria 2021>' border = '0' /> | |||||
08:30 | Melburno riteriai | - | Dandenongo perkūnas | -: - | ||
08:30 | Pietų Melburno FC | - | Rytų liūtai | -: - | ||
09:00 val | „Green Gully“ SC | - | Hume City FC | -: - | ||
09:15 | Bentleigh Greenas | - | Port Melburno rykliai | -: - | ||
09:30 | Dandenongo miesto SC | - | Šv. Albano šventieji | -: - | ||
09:30 | Oakleigho patrankos | - | „Heidelberg United“ | -: - | ||
Australija> NPL Queensland 2021 | NPL Queensland 2021>' border = '0' /> | |||||
09:30 | Pusiasalio galia | - | „Logan Lightning FC“ | -: - | ||
Austrija> 2. 2020–2021 m. Lyga | 2. 2020–2021 m. Lyga>' border = '0' /> | |||||
16:00 val | SKU „Amstetten“ | - | SV Lafnitzas | -: - | ||
17:30 | „Floridsdorfer AC“ | - | Insbruko „FC Wacker“ | -: - | ||
17:30 | Kapfenbergeris SV 1919 m | - | Pirmyn Steyras | -: - | ||
17:30 | Austrija Lustenau | - | FC „Blau Weiß Linz“ | -: - | ||
17:30 | „FC Juniors OÖ“ | - | „Rapid Wien“ (A) | -: - | ||
Austrija> Regionalliga Ost 2020/2021 | Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
SC „Neusiedl“ / Žr. 1919 m | - | FC mūro | resch. | |||
JAV Draßburgas | - | „SV Stripfing“ / „Weiden“ | resch. | |||
FC „Mannsdorf“ / „Großenzersdorf“ | - | „SC Wiener Viktoria“ | resch. | |||
Baltarusija> „Kubok 2020/2021“> ketvirtfinaliai | Kubok 2020/2021> Ketvirtfinaliai' border = '0' /> | |||||
23:00 val | FK Minskas | - | FK Isloch Minskas | -: - | ||
Belgija> Pirmoji A klasė 2020/2021 m | Pirmoji A klasė 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Sportuojantis Šarlerua | - | „Sint-Truidense VV“ | -: - | ||
Belgija> Pirmasis B divizionas 2020/2021 | ||||||
19:00 val | Lierse Kempenzonen | - | Union St. Gilloise | -: - | ||
Bosnija ir Hercegovina> „Premier Liga 2020/2021“ | ||||||
penkta valanda | Velež Mostar | - | Kovotoja Banja Luka | -: - | ||
Brazilija> „Campeonato Carioca 2021 Guanabara“ taurė | ||||||
00:00 | Resende - RJ | - | „Fluminense RJ“ | 2: 1 (0: 0) | ||
Brazilija> Campeonato Mineiro 2021 m | ||||||
00:00 | Tombense - MG | - | „Atlético Mineiro“ | 1: 2 (1: 1) | ||
Brazilija> Campeonato Gaúcho 2021 m | ||||||
00:30 | Jaunimas - RS | - | San Luisas - RS | 1: 2 (0: 2) | ||
Kolumbija> Pirmasis „A 2021“ atidarymas | ||||||
01:05 | Santa Fe | - | Sportas „Tolima“ | 3: 2 (1: 0) | ||
23:00 val | Nepriklausomas Medeljinas | - | Nuosavas kapitalas | -: - | ||
Kroatija> 1. HNL 2020/2021 | 1. HNL 2020/2021>' siena = '0' /> | |||||
penkta valanda | NK Istra 1961 m | - | HNK Šibenik | -: - | ||
Kroatija> 2-asis HNL 2020/2021 m | 2. HNL 2020/2021>' siena = '0' /> | |||||
14:00 val | NK „Dugopolje“ | - | Kroatas Dragovoljacas | -: - | ||
14:30 | NK Međimurje | - | NK Orijentas Rijeka | -: - | ||
14:30 | NK Inter Zapresic | - | NK Dubrava | -: - | ||
Kipras> Pirmasis divizionas 2020/2021 „Abstieg“ | Pirmojo diviziono 2020/2021 m. Iškritimas>' border = '0' /> | |||||
16:00 val | „Karmiotissa Polemidion“ | - | Enosis Neonas Paralimni | -: - | ||
Čekija> 1-oji futbolo lyga 2020/2021 | ||||||
FK „Pardubice“ | - | 1. FC Slovácko | resch. | |||
Čekija> 2-oji futbolo lyga 2020/2021 | ||||||
13:00 val | Vysočina Jihlava | - | Slavoj Vyšehrad | -: - | ||
Danija> 1. 2020/2021 skyrius | 1. 2020/2021 m. Skyrius>' border = '0' /> | |||||
18:00 val | FK „Fredericia“ | - | Hobro I. | -: - | ||
18:00 val | Skive I | - | „Viborg FF“ | -: - | ||
Danija> Moterys Gjensidige Kvindeliga 2020/2021 | Moterys Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
18:30 val | FC Thy-Thisted Q | - | Aalborg BK | -: - | ||
Egiptas> Premjera 2020/2021 | ||||||
15:00 val | Ittihad El-Iskandary | - | El-Entag El-Harby | -: - | ||
penkta valanda | Tala'ea El-Gaish SC | - | ENPPI | -: - | ||
Anglija> 2020/2021 m. Čempionatas | 2020/2021 m. Čempionatas>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Hudersfildo miestas | - | Kardifo miestas | -: - | ||
Anglija> U23 „Premier League“ div. 1 2020/2021 m | U23 „Premier“ lygos div. 1 2020/2021 m.> 'Border =' 0 '/> | |||||
14:00 val | „Southampton FC U23“ | - | „Arsenal“ FC U23 | -: - | ||
12:00 val | „Tottenham Hotspur“ U23 | - | „Everton FC U23“ | -: - | ||
Anglija> U23 „Premier League“ div. 2 2020/2021 m | U23 „Premier“ lygos div. 2 2020/2021 m.> 'Border =' 0 '/> | |||||
13:00 val | Skaitant FC U23 | - | „Norwich City U23“ | -: - | ||
14:00 val | „Middlesbrough FC U23“ | - | „Newcastle United U23“ | -: - | ||
13:00 val | „Wolverhampton Wanderers“ U23 | - | „Leeds United“ U23 | -: - | ||
Anglija> U23 profesinio tobulėjimo lyga 2020/2021 | U23 profesinio tobulėjimo lyga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
13:00 val | Birmingemo miesto U23 | - | Notingemo miškas U23 | -: - | ||
Anglija> U18 FA jaunių taurė 2020/2021> 3. turas | U18 FA jaunimo taurė 2020/2021> 3. Turas' border = '0' /> | |||||
19:00 val | Lesterio miestas | - | Šefildas trečiadienis | -: - | ||
Anglija> U18 jaunimo aljanso 2020/2021 Šiaurės rytų divizija | U18 jaunimo aljanso 2020/2021 Šiaurės rytų skyrius>' border = '0' /> | |||||
13:00 val | Burtonas Albionas | - | Bradfordo miestas | -: - | ||
Estija> Čempionų lyga 2021 m | ||||||
„FC Flora“ | - | Pernu JK narsumas | resch. | |||
Estija> „Superkarikas 2021“> finalas | Superkarikas 2021> Finalas' border = '0' /> | |||||
penkta valanda | „FC Flora“ | - | Paidės miesto komanda | -: - | ||
Prancūzija> Nacionalinis 2020/2021 m | ||||||
penkta valanda | Le Mans FC | - | FC „Villefranche Beaujolais“ | -: - | ||
penkta valanda | SC „Bastia“ | - | JAV Concarneau | -: - | ||
penkta valanda | TAD Cholet | - | JAV „Avranches“ | -: - | ||
penkta valanda | Liono sporto klubas | - | „Briochin“ stadionas | -: - | ||
penkta valanda | JAV Quevilly-Rouen | - | JAV Créteil-Lusitanos | -: - | ||
Prancūzija> Coupe de France 2020/2021> 10. Turas | Coupe de France 2020/2021> 10. Apskritimas' border = '0' /> | |||||
20:00 val | AS „Beauvais“ | - | JAV Boulogne | -: - | ||
20:00 val | „Aubagne FC“ | - | Tulūzos FC | -: - | ||
Džordžija> Erovnuli Liga 2021 m | Erovnuli Liga 2021>' border = '0' /> | |||||
11:00 val | FC „Samtredia“ | - | Dila Gori | -: - | ||
16:00 val | „Dinamo batumi“ | - | FC „Kobuleti“ | -: - | ||
16:00 val | Torpedas Kutaisi | - | Tbilisio „Dinamo“ | -: - | ||
Vokietija> „Bundesliga 2020/2021“ | Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
19:30 val | FC „Schalke 04“ | - | 1. FSV Mainz 05 | -: - | ||
Vokietija> 2. „Bundesliga 2020/2021“ | 2. Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
17:30 | „Wurzburger Kickers“ | - | 1. FC „Heidenheim“ 1846 m | -: - | ||
17:30 | SC „Paderborn“ 07 | - | SV Darmstadt 98 | -: - | ||
Vokietija> 3. 2020–2021 m. Lyga | 3. 2020–2021 m. Lyga>' border = '0' /> | |||||
18:00 val | FSV Zwickau | - | SC Verl | -: - | ||
Vokietija> Badenas-Viurtembergas Oberliga 2020/2021 | ||||||
FC Nöttingen | - | „FC-Astoria Walldorf II“ | resch. | |||
Vokietija> Oberliga Hamburg 2020/2021 | ||||||
Bramfelderis SV | - | Union Tornesch | resch. | |||
WTSV „Concordia“ | - | SV Curslack-Neuengamme | resch. | |||
Hamm United | - | Uhlenhorster SC Paloma | resch. | |||
„TuS Osdorf“ | - | SV Rugenbergen | resch. | |||
Viktorija Hamburgas | - | TSV Saselis | resch. | |||
Vokietija> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 | Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
„Ludwigsfelder FC“ | - | FSV „Martinroda“ | resch. | |||
Vokietija> Moterų Bundesliga 2020/2021 | Moterų Bundesliga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
18:15 | Leverkuseno „Bayer“ | - | Turbina Potsdamas | -: - | ||
Gana> „Premier“ lyga 2020/2021 m | ||||||
15:00 val | Tarp sąjungininkų | - | Ashanti auksas | -: - | ||
18:00 val | Elmina Sharks | - | Asante Kotoko | -: - | ||
Gibraltaras> „Premier Divison 2020/2021“ | ||||||
18:30 val | Mons Calpe S.C. | - | „Manchester 62 FC“ | -: - | ||
Hondūras> Nacionalinė lyga 2020/2021 „Clausura“ | ||||||
01:00 | Tikra Ispanija | - | Gyvenimas | 0: 0 | ||
Honkongas> „Premier“ lyga 2020/2021 m | ||||||
12:00 val | Pietų rajonas | - | Rytų SC | -: - | ||
Vengrija> NB I 2020/2021 | NB I 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
19:00 val | Diósgyőr VTK | - | MTK Budapeštas | -: - | ||
Islandija> Lengjubikarinn 2021> 2 grupė | Lengjubikarinn 2021> 2 grupė' border = '0' /> | |||||
19:00 val | Reikjaviko „Víkingur“ | - | Iki Reikjaviko | -: - | ||
Islandija> „Lengjubikarinn 2021“> 3 grupė | Lengjubikarinn 2021> 3 grupė' border = '0' /> | |||||
19:00 val | UMF Stjarnan | - | Keflavík ÍF | -: - | ||
20:00 val | ÍA Akranes | - | Jūs JEI | -: - | ||
Islandija> Lengjubikarinn 2021> 4 grupė | Lengjubikarinn 2021> 4 grupė' border = '0' /> | |||||
20:00 val | Reikjaviko „Fjölnir“ | - | Plati akimirka | -: - | ||
Indija> Indijos „Super League“ 2020/2021 m. Atkrintamosios varžybos> Pusfinaliai | ||||||
14:00 val | „FC Goa“ | - | Mumbajus miesto FC | -: - | ||
Indija> I lygos 2020/2021 m. Finalinis turas | ||||||
08:30 | Tikrasis Kašmyras | - | Broliai Čerčilis | 0: 0 | ||
10:35 | Mohammedan SC | - | TRAU FC | -: - | ||
13:30 val | Punjab FC | - | Gokulam Kerala | -: - | ||
Irakas> „Super League“ 2020/2021 m | ||||||
10:45 | Al Sinaat Al Kahrabaiya | - | Al Quwa Al Jawiya | -: - | ||
11:00 val | Al Kahraba | - | Al Minaa | -: - | ||
11:00 val | Amanatas Bagdadas | - | „Al Naft“ | -: - | ||
11:00 val | „Erbil SC“ | - | „Al Qasim“ SC | -: - | ||
11:00 val | „Naft Al Basra“ | - | Al Hudood | -: - | ||
13:00 val | Al shorta | - | Jūsų FC | -: - | ||
15:15 val | Al Najafas | - | Al Samawa | -: - | ||
Kazachstanas> Superkubok 2021> 3td vieta | Superkubok 2021> 3td vieta' border = '0' /> | |||||
09:00 val | Šakteris Karaganda | - | FK „Kairat“ | -: - | ||
Kosovas> „Superliga 2020/2021“ | Kuveitas> „Premier League 2020/2021“ čempionatas | „Premier League 2020/2021“ čempionatas>' border = '0' /> | ||||
14:00 val | Al Fahaheel | - | Kazma SC | -: - | ||
14:00 val | Al Arabi SC | - | Al Salmiya SC | -: - | ||
16:50 | Al Sahelis | - | Al Nasr SC | -: - | ||
Lietuva> A Lyga 2021 | A Lyga 2021>' border = '0' /> | |||||
FK Žalgiris | - | FK Riteriai | resch. | |||
16:00 val | Kauno Žalgiris | - | FK Banga Gargždai | -: - | ||
Malaizija> Superliiga 2021 m | ||||||
13:00 val | Johoras Darulas Ta’zimas | - | Kedah Darul Aman | -: - | ||
Meksika> Pirmasis divizionas 2020/2021 „Clausura“ | ||||||
01:00 | „Necaxa“ klubas | - | CF Pachuca | 2: 2 (1: 1) | ||
03:00 val | Pumas UNAM | - | Santos Laguna | 1: 0 (0: 0) | ||
Meksika> Išsiplėtimo lyga 2020/2021 „Clausura“ | Išsiplėtimo lyga 2020/2021 m. „Clausura“> „border =' 0 '/> | |||||
23:00 val | Klubas „Celaya“ | - | Tlaxcala kojotai | -: - | ||
Meksika> „Premier de Ascenso“ 2020/2021 A grupė | ||||||
22:00 val | Atletiškas San Luisas II | - | Mazorqueros | -: - | ||
Meksika> „Premier de Ascenso“ 2020/2021 B grupė | ||||||
18:00 val | Ginklų valčių prieplauka | - | „Cafessa Jalisco“ | -: - | ||
21:00 val | Inter paplūdimys | - | Sportas Dongu | -: - | ||
Meksika> Moterų „Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura“ | ||||||
22:00 val | „Necaxa“ klubas | - | Puebla FC | -: - | ||
Meksika> U20 pagrindinės pajėgos 2020/2021 m. Uždarymas | U20 pagrindinės pajėgos 2020/2021 m. Uždarymas>' border = '0' /> | |||||
15:00 val | Puebla FC | - | UANL tigrai | -: - | ||
16:00 val | Atletiškas San Luisas | - | „Deportivo Toluca“ | -: - | ||
Meksika> U17 pagrindinės pajėgos 2020/2021 m. Uždarymas | U17 pagrindinės pajėgos 2020/2021 m. Uždarymas>' border = '0' /> | |||||
17:45 | Puebla FC | - | UANL tigrai | -: - | ||
18:00 val | Atletiškas San Luisas | - | „Deportivo Toluca“ | -: - | ||
Nyderlandai> „Eredivisie 2020/2021“ | Eredivisie 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
19:00 val | FK „Emmen“ | - | Sparta Roterdamas | -: - | ||
Nyderlandai> „Eerste Divisie 2020/2021“ | Pirmasis divizionas 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
17:45 | „Helmond Sport“ | - | NEC Nijmegen | -: - | ||
17:45 | „FC Utrecht“ (J) | - | MVV | -: - | ||
20:00 val | TOP US | - | Eik į priekį Eagles | -: - | ||
20:00 val | „SC Cambuur“ | - | „SC Telstar“ | -: - | ||
Nyderlandai> Moterys „Eredivisie 2020/2021“ | ||||||
18:30 val | SBV „Excelsior“ | - | vv Alkmaar | -: - | ||
18:30 val | „AFC Ajax“ | - | sc Heerenveen | -: - | ||
18:30 val | ADO Den Haagas | - | FC „Twente“ | -: - | ||
Šiaurės Airija> „Premier League 2020/2021“ | ||||||
19:30 val | Carrickas Rangersas | - | „Glentoran Belfast“ | -: - | ||
Panama> Panamos lygos 2021 m. Atidarymas | ||||||
22:00 val | „Herrera FC“ | - | „Veraguas“ 2010 m | -: - | ||
Paragvajus> Pirmasis divizionas 2021 m. „Apertura“ | Pirmasis divizionas 2021 m. Apertura>' border = '0' /> | |||||
21:15 | Upės plokštė | - | „Guaireña FC“ | -: - | ||
23:30 | Spalio 12 d., Itauguá | - | Laisvė | -: - | ||
Lenkija> Ekstraklasa 2020/2021 | Ekstraklasa 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
19:30 val | Wisla Krakow | - | Gornikas Zabrze | -: - | ||
Lenkija> I lyga 2020/2021 | I lyga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
13:00 val | Odra Opole | - | OKS Stomilas Olštynas | -: - | ||
16:00 val | Varis Legnica | - | GKS Bełchatów | -: - | ||
16:40 | „Termalica Bruk-Bet Nieciecza“ | - | Sandecja Nowy Sącz | -: - | ||
Portugalija> Pirmoji lyga 2020/2021 m | ||||||
18:30 val | Paços de Ferreira | - | Nacionalinis kompaktinis diskas | -: - | ||
20:45 | Sportinis CP | - | Kompaktinis diskas „Santa Clara“ | -: - | ||
Portugalija> U23 „Liga Revelation 2020/2021“ kvalifikacinis čempionas | „U23 Revelation League 2020/2021“ čempionų kvalifikacija>' border = '0' /> | |||||
11:00 val | Leixões SC | - | FC „Famalicão“ | -: - | ||
Portugalija> U23 „Liga Revelation 2020/2021“ taurės kvalifikacija | U23 „Liga Revelation 2020/2021“ taurės kvalifikacija>' border = '0' /> | |||||
15:00 val | „Portimonense SC“ | - | SL „Benfica“ | -: - | ||
Rumunija> Liga 1 2020/2021 | 1 lyga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
15:30 val | Sepsis OSK | - | Chindia Targoviste | -: - | ||
18:30 val | FC „Viitorul Constanța“ | - | „Academica Clinceni“ | -: - | ||
Saudo Arabija> „Premier League 2020/2021“ | ||||||
13:10 | „Abha“ klubas | - | Al Fateh | -: - | ||
13:15 val | Al Ain | - | Al Faisaly | -: - | ||
15:20 | Al Ettifaq | - | Al Nassr | -: - | ||
15:35 | Al Šababas | - | Al Qadsiah | -: - | ||
17:35 | Al Ittihadas | - | Al Wehda | -: - | ||
17:35 | Al Hilal | - | Al Ra’edas | -: - | ||
Škotija> 2020/2021 m. Čempionatas | 2020/2021 m. Čempionatas>' border = '0' /> | |||||
Raithas Roversas | - | „Dunfermline Athletic“ | resch. | |||
Pietų Afrika> „Premier Soccer League 2020/2021“ | „Premier Soccer League 2020/2021“> „border =' 0 '/> | |||||
15:00 val | „SuperSport United“ | - | „TS Galaxy“ | -: - | ||
Ispanija> Pirmasis divizionas 2020/2021 m | Pirmasis divizionas 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
20:00 val | Valensijos CF | - | „Villarreal CF“ | -: - | ||
Ispanija> Antrasis divizionas 2020/2021 m | Antrasis skyrius 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
20:00 val | „Espanyol Barcelona“ | - | Tikras Ovjedas | -: - | ||
Šveicarija> Iššūkių lyga 2020/2021 | Iššūkių lyga 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
18:00 val | FC „Chiasso“ | - | FC „Aarau“ | -: - | ||
18:00 val | FC „Schaffhausen“ | - | „Lausanne-Ouchy“ stadionas | -: - | ||
19:00 val | Žiogų klubas Ciuriche | - | FC „Winterthur“ | -: - | ||
19:00 val | FC Wil 1900 | - | „Neuchâtel Xamax FCS“ | -: - | ||
Turkija> 1. Lig 2020/2021 | 1. Lig 2020/2021>' border = '0' /> | |||||
16:00 val | İstanbulspor AŞ | - | Keçiörengücü | -: - | ||
Urugvajus> Pirmojo diviziono 2020 „Clausura“ | ||||||
23:00 val | Montevidėjaus klajokliai | - | Montevideo miesto sukimo momentas | -: - |