Argentina »Pirmasis divizionas 2021 m



„Primera División 2021“: Paskutinės naujienos, rungtynių rezultatai ir lentelės, komandos, rezultatyviausias žaidėjas. Lygos apžvalga ...



1. Apvalus
20.03.10 20:10 Platensė Platensė - Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín -: -
4. Apvalus
21/05/2021 22:15 Newello seni berniukai Newell - Nepriklausomas Nepriklausomas -: -
21/06/2021 00:30 Centrinė Kordobos SdE Centrinė Kordobos SdE - Banfildas Banfildas -: -
21/06/2021 20:10 Godoy Cruzas Godoy Cruzas - Platensė Platensė -: -
21/06/2021 20:10 Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín - Kordobos dirbtuvės Kordobos dirbtuvės -: -
21/06/2021 22:20 Santa Fės kolonas Santa Fės kolonas - Aldosivi Aldosivi -: -
21/06/2021 22:20 Lanús Lanús - Atletiškas Tucumanas Atletiškas Tucumanas -: -
21/07/2021 00:30 San Lorenzo San Lorenzo - Uraganas Uraganas -: -
21/07/2021 20:10 „Sarandí Arsenal“ „Sarandí Arsenal“ - Studentai Studentai -: -
21/07/2021 22:20 Paranos mecenatas Paranos mecenatas - Santa Fe sąjunga Santa Fe sąjunga -: -
21/07/2021 22:20 „La Plata“ gimnastika „La Plata“ gimnastika - Gynyba ir teisingumas Gynyba ir teisingumas -: -
21/08/2021 00:30 Velez Sarsfield Velez Sarsfield - „Boca Juniors“ „Boca Juniors“ -: -
21/08/2021 22:15 Lenktynių klubas Lenktynių klubas - Rosario centras Rosario centras -: -
21.03.09 00:30 Upės plokštė Upės plokštė - Argentinos „Junior“ Argentinos „Junior“ -: -
5. Apvalus
21/03/2021 22:15 Aldosivi Aldosivi - Centrinė Kordobos SdE Centrinė Kordobos SdE -: -
21 03 13 00:30 Santa Fe sąjunga Santa Fe sąjunga - „La Plata“ gimnastika „La Plata“ gimnastika -: -
21 03 13 00:30 Uraganas Uraganas - Lanús Lanús -: -
21 03 13 20:10 Platensė Platensė - Lenktynių klubas Lenktynių klubas -: -
21 03 13 20:10 Kordobos dirbtuvės Kordobos dirbtuvės - Velez Sarsfield Velez Sarsfield -: -
21 03 13 22:20 Argentinos „Junior“ Argentinos „Junior“ - Godoy Cruzas Godoy Cruzas -: -
21 03 13 22:20 Gynyba ir teisingumas Gynyba ir teisingumas - Newell Newello seni berniukai -: -
21 03 14 00:30 Studentai Studentai - Santa Fės kolonas Santa Fės kolonas -: -
21 03 14 21:00 val „Boca Juniors“ „Boca Juniors“ - Upės plokštė Upės plokštė -: -
21 03 15 00:30 Banfildas Banfildas - San Lorenzo San Lorenzo -: -
21 03 15 22:15 Rosario centras Rosario centras - „Sarandí Arsenal“ „Sarandí Arsenal“ -: -
21 03 15 22:15 Atletiškas Tucumanas Atletiškas Tucumanas - Paranos mecenatas Paranos mecenatas -: -
20.03.2012 00:30 Nepriklausomas Nepriklausomas - Sarmiento de Junín Sarmiento de Junín -: -


„LiveScores“ „LiveDetails“ „LiveCommentary“


Aldosivi Argentinos „Junior“ „Sarandí Arsenal“ Atletiškas Tucumanas Banfildas „Boca Juniors“ Centrinė Kordobos SdE Santa Fės kolonas Gynyba ir teisingumas Studentai „La Plata“ gimnastika Godoy Cruzas Uraganas Nepriklausomas Lanús Newell Paranos mecenatas Platensė Lenktynių klubas Upės plokštė Rosario centras San Lorenzo Sarmiento de Junín Kordobos dirbtuvės Santa Fe sąjunga Velez Sarsfield Tvarkaraštis | Lentelės | Rezultatyviausias žaidėjas | Stadionai | Teisėjai | Statistika