003. Teofilo Cubillas

Teofilo Cubillas žaidė dviejose pasaulio taurėse su aštuonerių metų pertrauka ir įmušė po penkis įvarčius, todėl jis buvo vienas rezultatyviausių pasaulio taurės žaidėjų. Beveik nežinomas dvidešimtmetis 1970 m. Jis netrukus buvo pripažintas padėjęs Peru patekti į ketvirtfinalį. „Nene“ Cubillas gimė Limoje kovo mėnesį & hellip; Tęskite „003“ skaitymą. Teofilo Cubillas '

legendinis futbolininkas, teofilo cubillas

Teofilo Cubillas žaidė dviejose pasaulio taurėse su aštuonerių metų pertrauka ir įmušė po penkis įvarčius, todėl jis buvo vienas rezultatyviausių pasaulio taurės žaidėjų. Beveik nežinomas dvidešimtmetis 1970 m. Jis netrukus buvo pripažintas padėjęs Peru patekti į ketvirtfinalį. “Nene” Cubillas gimė 1949 m. Kovo mėn. Limoje ir prasidėjo vietinėje Alianzos komandoje.
Jis mėgo bėgti gindamasis, buvo greitas, gerai valdė artimai ir smūgiavo. Pietų Amerikos metų futbolininkas 1972 m., Kitais metais jis prisijungė prie „FC Basle“ už 97 000 svarų. Po šešių mėnesių jis pasirašė „FC Porto“ komandai už 200 000 svarų sterlingų ir įsitraukė į vidurio vidurio vaidmenį.
Peru nepateko į 1974 m. Pasaulio taurės varžybas, tačiau po 12 mėnesių jie buvo Pietų Amerikos čempionai. „Cubillas“ du kartus pelnė įvartį pergalę prieš Braziliją 3: 1. Kai jis padėjo Peru pasiekti antrąjį 1978 m. Pasaulio taurės etapą, jis vėl buvo „Alianza“ žaidėjas.
1979 m. Cubillas prisijungė prie George'o Besto Fort Lauderdale'e ir per penkis sezonus NASL įmušė 65 įvarčius, įskaitant tris per septynias minutes prieš Los Andželo actekus 1981 m. Peru - 81 dangtelis ir 26 įvarčiai. Legendinis futbolininkas Teofilo Cubillas